Limbažu Ceļi | Limbažu ceļi saņem 2 gada balvas
403
post-template-default,single,single-post,postid-403,single-format-standard,,qode-title-hidden,transparent_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Limbažu ceļi saņem 2 gada balvas

Trešdien tika pasniegtas gada balvas par būvnieku labāko veikumu valsts autoceļu tīklā, divas no tām mājās pārveda SIA Limbažu ceļi tehniskais direktors Andis Zaļaiskalns. Autoceļu Avīze šo konkursu rīkoja jau piekto gadu, bet limbažnieki tajā piedalījās pirmoreiz, piesakot tam savu veikumu autoceļā Rūjiena – Mazsalaca, kā arī atbildīgo būvdarbu vadītāju šajā darbā – Māri Garklāvu. A. Zaļaiskalns pastāstīja, ka galvenais nosacījums vērtēšanā ir darbu izpildes kvalitāte. Izrādās, to vērtē gluži kā aptiekā – centimetrs pa labi vai pa kreisi, un tev jau nesamaksā pilnu summu par darbu. 7 kilometru posms no Virķēniem līdz Idum Rūjienas ceļā, kur limbažnieki veica paplašinātus pārbūves darbus, savā nominācijā starp 5 pretendentiem atzīts par labāko. – Protams, ir prieks uzzināt, ka no 1000 km valsts ceļu, ko Latvijā gadā atjauno, tava uzņēmuma izbūvētie ir vislabākie, – atzina uzņēmuma tehniskais direktors. Viņš arī sprieda, ka tādam salīdzinoši nelielam uzņēmumam kā Limbažu ceļi saņemt šādu balvu ir reta izdevība. Nereti mūsu ceļinieki strādā kā apakšuzņēmēji, un tad jau viss gods pienākas ģenerālajam. Tuvākajā laikā limbažnieki iesaistīsies ceļa Salacgrīva – Ainaži rekonstrukcijā, kur galvenais uzņēmējs ir firma ACB. – Tās pārstāvis pasākumā pajokoja, lai strādājam labi un arī viņi nākamgad varētu pretendēt uz šādu balvu. Bet mēs jau vienmēr strādājam labi! – savējos uzlielīja A. Zaļaiskalns.

Viņš saņēma arī otru balvu, kas piešķirta atbildīgajam Rūjienas ceļa atjaunošanas būvdarbu vadītājam M. Garklāvam, kurš tobrīd nebija Latvijā. Māris uzvarēja nominācijā Labākais jaunais būvdarbu vadītājs. – Neticami, ka limbažnieki saņēma pat 2 balvas! – priecājās SIA tehniskais direktors. Viņš atzina, ka tas ir novērtējums visam Limbažu ceļu kolektīvam, arī būvdarbu vadītājam Uģim Baumanim un meistariem Aivaram Grasim, Andrim Krapivņickim un citiem, kuri strādāja objektā. Tāpat pārējiem – ja bāzē nesaražos kvalitatīvu asfaltu, autovadītājs to laikus neaizvedīs un…, ceļa kvalitātes nebūs. Otra gada balva tika pasniegta par seguma atjaunošanu un pastiprināšanu uz Liepājas šosejas, to nopelnīja Aizputes ceļinieks un 8. CBR.

Šogad pirmo reizi tika rīkots arī autovadītāju balsojums. Šī balva tika SIA Strabag par kādu ceļu Latgalē.

Regīna TAMANE